![IMG 2248](/images/stories/IMG_2248.JPG) |
![IMG 2446](/images/stories/IMG_2446.JPG) |
![IMG 2234](/images/stories/IMG_2234.JPG) |
![IMG 2238](/images/stories/IMG_2238.JPG) |
![IMG 2226](/images/stories/IMG_2226.JPG) |
![IMG 2440](/images/stories/IMG_2440.jpg) |
FM Volkan Sevgi |
FM Deniz Özen |
CM Okan Bulgurlu |
CM Şiar Yaran |
WCM Gülcan Sena Kayış |
WCM Defne Sade |
Kavala Yunanistan'da gerçekleşen 2014 Avrupa Okullararası Satranç Şampiyonasında dereceye giren sporcularımızdan Volkan Sevgi ve Deniz Özen FM, Şiar Yaran ve Okan Bulgurlu CM, Gülcan Sena Kayış ve Defne Sade ise WCM unvanı almaya hak kazandılar. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.