Bu turnuvada ilk kez 5 tur (3'e bölünmüş) hızlandırılmış 9 tur İsviçre sistemi uygulanmaktadır. Sporcular başlangıç sıralamasına göre birinci gruba 2, ikinci gruba 1, üçüncü gruba 0 puan verilerek başladıkları turnuvaya, beş tur sonunda verilen puanlar geri alınacak ve gerçek puanları ile devam edecektir.
Fotoğraf Galerisi - Turnuva Sayfası
![]() |
Turnuvaya Samsun'dan katılan Özçelik kardeşler karşılaştıkları dördüncü turda masadan beraberlik ile ayrıldı. Ozan Özçelik - Ali Kaan Özçelik |
![]() |
İbrahim Dal - Halil Güz |
![]() |
Fatih Demirbaş |
![]() |
Halit Doğan - Gökmen Coşan |