![haber-IMG 1780](/images/stories/haber-IMG_1780.jpg)
Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Selçuk Haşıloğlu, Denizli'de gerçekleşen 2013 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'ne ve 2013 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası'na katkı ve desteklerinden dolayı Denizli Valisi Abdulkadir Demir'i makamında ziyaret etti.
Görüşmede, Kocaeli'nde gerçekleşen ''Doğru Hamlede Buluşalım'' projesinin Karaman'da da yapılacağını ifade eden Tulay, benzer bir protokolün Denizli'de de imzalanması konusunda vali ile fikir alış verişinde bulundu. Projeye olumlu yaklaşan Demir ile, bu projelere benzer bir işbirliğinin de ilk adımları atıldı.
![IMG 1780](/images/stories/IMG_1780.JPG) |
Selçuk Haşıloğlu, Gülkız Tulay, Abdulkadir Demir |
![IMG 1784](/images/stories/IMG_1784.JPG) |
Başkan Tulay, Vali Demir'e Denizli'de gerçekleşen şampiyonalara desteklerinden dolayı, şükran plaketi takdim etti. |