![IMG_6942-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6942-2.jpg)
Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. sponsorluğunda devam eden Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’ nda son iki tura girilirken WIM Betül Cemre Yıldız, yedinci turda karşılaştığı Burcu Şaşmazel’ e karşı galip gelerek 6,5 puan ile liderliğe devam ediyor. 5 puan ile yedinci tura giren Kardelen Cemhan, Ayça Fatma Durmaz’ a karşı galip gelerek 6 puan ile ikinci sıradaki yerini korudu. Şampiyonada üçüncülüğü 5,5 puan ile üç sporcu paylaşıyor.
Turnuva Sayfası Canlı Yayın
![IMG_6980-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6980-2.jpg)
Nefise Melis Üstündağ
![IMG_6967-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6967-2.jpg)