![IMG_6823-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6823-2.jpg)
Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’ nda ilk dört turu kayıpsız geçen WCM Selen Sop bugün oynanan beşinci turda Kardelen Cemhan ile berabere kalarak ilk puan kaybını yaşadı. 3½ puandaki iki sporcunun mücadelesinde WIM Betül Cemre Yıldız, Handenur Şahin’ e karşı galip gelerek eş puan ile liderliğe ortak oldu. Liderin her gün değiştiği Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’ nda ilk iki sporcuyu 4 puan ile Kardelen Cemhan ve Sena Gökçen Yolal takip ediyor.
Turnuva Sayfası
![IMG_6844-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6844-2.jpg)
Sena Nur Kaya
![IMG_6842-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6842-2.jpg)
Nisan Ulusoy
![IMG_6788-2](/images/stories/2011kadnlar/IMG_6788-2.jpg)
Günseli Alıç