![](/images/stories/2008_2009/2008_avrupa_veteranlar_davos/ozbilen_muratoglu_kayaman_otel_girisinde.jpg)
Avrupa Veteranlar Bireysel Şampiyonası 08-18 Ağustos 2008 tarihleri arasında İsviçre Davos'ta tamamlandı. Şampiyonaya Antrenör Sabri Koçak, sporcular; Kahraman Olgaç, Metin Kayaman, Salih Muratoğlu ve Mehdi Hayri Özbilen'den oluşan ekibimiz katıldı.
Gerçekleşen 9 turun ardından sporcularımızın aldıkları puanlar şu şekilde; Hayri Özbilen 5,5 puan, Metin Kayaman 5,0 puan, Salih Muratoğlu 235 puan ve Kahraman Olgaç 2,5 puanda şampiyonayı tamamladılar.
Turnuva Sayfası Sonuçlar![](/images/stories/2008_2009/2008_avrupa_veteranlar_davos/olgac_schnieder.jpg)