Mobile menu

Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası Gaziantep'te

kadinlar2024Satranç sporunun 16 yıldır yanında olan Arzum Ailemiz ve satrancın usta kadınları ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında düzenlediğimiz Arzum Kadınlar Satranç Şampiyonamızda bir araya geliyoruz. 2024 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonamız 3-9 Mart 2024 tarihleri arasında Gaziantep Şehit Kamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Şehitkamil Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenecek şampiyonamızda bu yıl toplamda 250 bin TL ödül dağıtılırken, şampiyonada dereceye giren sporcularımıza, aynı zamanda Arzum tarafından çeşitli hediyeler de verilecek.

 

Başvurular (Sporcu Yarışma Kayıtları) Federasyonun resmi internet sitesinde yer alacak olan Çevrimiçi Yarışma Kayıt sistemi üzerinden bireysel olarak 29 Şubat 2024 Perşembe günü saat 17:00 ‘ye kadar yapılacaktır.

Konaklama yapacak tüm katılımcılarımızın konaklama bilgilerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirilmesi gerekmektedir.

2024 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası 2023 - 2024 sezon vizesi yapılmış Federasyon lisanslı, tüm kadın sporcuların katılımına açıktır.

2024 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası'na katılacak tüm sporcular için yarışma katkı payı ödemesi olmayacaktır.

Şampiyonada hamle yapacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Şampiyona hakkında detaylı bilgilere http://kadinlar2024.tsf.org.tr/  sayfasından ulaşabilirsiniz.