Mobile menu

Türkiye’nin Dört Bir Yanını “Sokakta Satranç Var” Heyecanı Saracak

sokaktasatrancvar 2Her sene büyük bir heyecanla beklenen ve geleneksel hale gelen “Sokakta Satranç Var” projemizin 9’uncusu başlıyor.

Bu sene 'Sokakta Satranç Var' projemizde hamleler Cumhuriyetimizin 100. yılının ruhuyla Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak.

'Sokakta Satranç Var’ projemizi her sene olduğu gibi bu sene de 4 – 10 Eylül 2023 tarihleri arasında okullar açılmadan önceki hafta düzenliyoruz. Satranç ailemiz yedi gün sürecek projemize ülkemizin doğusundan, batısına, kuzeyinden, güneyine kadar sokaklardan, bahçelerden, parklardan, kentin simge yerlerinden, sahillerden kısaca her yerden katılabilirler.

Çektiğiniz fotoğrafları #yüzyılınhamlesi #sokaktasatrançvar, #satrançiçinvarız etiketiyle sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, Federasyonumuzun @TurkishChess isimli Twitter ve Instagram hesaplarını etiketleyebilir, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atabilirsiniz.

Birbirinden güzel mekan ve karelerin hamlelerle buluştuğu "Sokakta Satranç Var" projemizin 9’uncusu için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

sokaktasatrancvar 1