‘Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor’ projemiz kapsamında, Federasyon Yönetim Kurulu Üyemiz Aykut İlker Mete, Kırklareli İl Temsilcimiz Rafet Gülmez, Edirne İl Temsilcimiz Umut Güney ve gönüllü satranç antrenörlerimiz Kırklareli ve Edirne’de depremzede vatandaşlarımızın bulunduğu GSB yurtlarını ziyaret etti.
Bu kapsamda Kırklareli ve Edirne'de GSB yurdunda kalan depremzede çocuklarımıza gönüllü satranç eğitimi verecek antrenörlerimiz ve çocuklarımız bir araya geldi.