‘Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor’ projemiz kapsamında Çankırı, Sinop ve Kastamonu’da depremzede çocuklarımız ile bir araya geldik. “Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor”, projemiz kapsamında Başkanımız Gülkız Tulay ve beraberinde Başkanvekilimiz Aşkın Keleş , Asbaşkanımız Ömer Asım Ötegen ve Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanımız Mustafa Eroğlu, Çankırı, Sinop ve Kastamonu ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Yönetimimiz, GSB yurtlarına yerleşen depremzede çocuklarımız ve vatandaşlarımız ile sohbet ederken, çocuklarımıza satranç takımlarını armağan etti ve birlikte satranç oynadı.
Yönetimimizin il ziyaretlerinde “Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor” projemizde görev alan gönüllü satranç eğitmenlerimiz ve İl temsilcilerimiz eşlik ederken Sinop ziyaretinde ise Sinop Vali Yardımcısı Abdullah Şahin, Sinop İl Spor Hizmetleri Müdürü Ramazan Yılmaz ve KYK İl Müdürü Gökhan Kayaçal eşlik etti.
Başkanımız ve beraberindekiler, GSB yurtlarında depremzede çocuklarımıza yönelik gönüllülerimiz tarafından verilecek satranç eğitimi hakkında bilgi verdi ve çocuklarımızla satranç oynadı.