“Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor” projemiz kapsamında yönetimimiz, illerimizde bulunan depremzede vatandaşlarımızın yerleştirildiği GSB yurtlarını ziyaret etmeye ve depremzede çocuklarımıza satranç takımlarını ulaştırmaya devam ediyor.
Bu kapsamda Başkanımız Gülkız Tulay, Başkanvekilimiz Aşkın Keleş, Asbaşkanımız Ömer Asım Ötegen ve Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanımız Mustafa Eroğlu Düzce, Karabük ve Kastamonu’da ziyaretlerde bulundu. GSB yurtlarında depremzede vatandaşlarımız ile bir araya gelen yönetimimiz onlarla sohbet etti ve çocuklarımıza satranç takımlarını armağan etti.
Başkanımız Gülkız Tulay ve beraberindekiler ayrıca Zonguldak’ta 18 Mart Şehitleri ve Çanakkale Deniz Zaferi’ni Anma Günü Satranç Turnuvası’nın da açılışını gerçekleştirdi.
Ziyaretlerde illerimizde bulunan Gençlik Spor İl Müdürlükleri ile de görüşen Yönetimimiz, satranç sporunun bu illerimizde gelişimi için birlikte yapılabilecek etkinlik ve faaliyetler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.
Yönetimimize il ziyaretlerinde il temsilcilerimiz, kulüp temsilcilerimiz ve antrenörlerimiz eşlik etti.