“Türkiye Satrançla Tek Yürek Oluyor” projemiz kapsamında yönetimimiz, illerimizde bulunan depremzede vatandaşlarımızın yerleştirildiği GSB yurtlarını ziyaret etmeye ve depremzede çocuklarımıza satranç takımlarını ulaştırmaya devam ediyor.
Bu kapsamda Başkanımız Gülkız Tulay, Başkanvekilimiz Aşkın Keleş, Asbaşkanımız Ömer Asım Ötegen ve Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanımız Mustafa Eroğlu bir dizi il ziyareti gerçekleştirdi. Bolu, Bartın ve Zonguldak’ı ziyaret eden Yönetimimiz burada bulunan GSB yurtlarında depremzede vatandaşlarımızla bir araya geldi sohbet etti ve çocuklarımıza satranç takımlarını teslim etti.
Yönetimimize il ziyaretlerinde il temsilcilerimiz ve gönüllülerimiz de eşlik etti.