Federasyonumuzun Yönetim Kurulu Toplantısı, 14 Şubat 2023 tarihinde Ankara’daki Federasyonumuzun merkez binasında gerçekleşti. Başkanımız Gülkız Tulay başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Başkanvekillerimiz Av. Fatih Maden, Aşkın Keleş, Asbaşkanlarımız Ömer Asım Ötegen, Ayşe Ergezen, Nilüfer Çınar Çorlulu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Aykut İlker Mete, Olcay Ak Nalbant, online olarak ise Zekiye Yiğitbaşı, Ferat Bilgin, Osman Söyler katılırken Genel Sekreterimiz Mehmet Sedat Fırat da toplantıda yer aldı.
Toplantıda, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketlerinde Federasyonumuzun yaptığı çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapılırken bu kapsamda gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ve Federasyonumuzun faaliyet programı ile ilgili de istişarelerde bulunuldu.
Başkanımız Gülkız Tulay, yönetim kurulu toplantısına felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileyerek başladı. Toplantıda, depremde yakınlarını kaybeden Yönetim Kurulu Üyemiz Zekiye Yiğitbaşı’na Başkanımız Gülkız Tulay ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden başsağlığı ve taziye dilekleri iletildi.