2022 Emektarlar Satranç Şampiyonası’nda bugün 6. tur maçları oynandı. Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 70 sporcu 6 gün boyunca Ankara Atatürk Satranç Merkezi binasında heyecan dolu karşılaşmalara imza attı.
2 kategoride düzenlenen şampiyonanın 6. tur maçlarının ardından emektarlar kategorisinde birinci sırada 5 puan ile Turhan Korkmaz, kıdemli emektarlar kategorisinde birinci sırada 5 buçuk puan ile Halil Nejat Özmen son tura giriyor.
Yarın saat 10.00’da başlayacak 7. tur maçlarında tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.