Enez Kaymakamlığı II. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, 15 Eylül Cumartesi günü gerçekleşen açılış töreni ve ilk tur karşılaşmalarının ile başladı.
12 ülkeden 11’i unvanlı 92 sporcunun yarıştığı turnuva, İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer ve Belediye Başkanı Abdullah Bostancı'nın başlangıç hamlesini yapması ile başladı.
İstanbul Üniversitesi Enez Sahil Kamp Tesislerinde gerçekleştirilen turnuva, 20 Eylül 2018 Perşembe günü dokuzuncu ve son tur maçlarının oynanmasıyla sona erecek.
Turnuvayı takip etmek için tıklayınız.