Sakarya Nazmiye Ömer Sözer İ.Ö.O.
![satranc-01](/images/stories/2014-2015/il-haberleri/sakarya/satranc-01.jpg)
Nazmiye Ömer Sözer İlköğretim Okulu ve Sakarya İl Temsilciliği, Sapanca'da, 20-21 Aralık 2014 tarihlerinde Nazmiye Ömer Sözer İlköğretim Okulu satranç turnuvası düzenleyecek. Minikler, Küçükler ve Yıldızlar olmak üzere 3 kategoride gerçekleşecek turnuvaya her kategoride katılım 40 kişi ile sınırlı olacak. Turnuvaya sadece satranç lisansına sahip Sapanca'da öğrenim gören öğrenciler katılabilecek.