Marmaris İndigo Elo Turnuvası
![2014 mart turnuva](/images/stories/2013-2014/il_haberleri/mugla/marmaris/2014_mart_turnuva.jpg)
Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilen 2. Elo Turnuvası 9 Mart 2014 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Turnuva sonunda A kategorisinde Osman Yatkın, B kategorisinde Barışcan Ünsal, C kategorisinde Ömer Ege Boz, D kategorisinde Ünal Yiğit Özenç yarışmayı birincilikle tamamladılar. E kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.