İzmir'de Küçüklere Seminer
İzmir İl Temsilciliğinin düzenlediği ; İl dışında önemli turnuvalarda Başhakemlik yapmış olan hakemlerimizden FA Oğuz Cem AKIN ve İzmir İl Temsilcisi FA Emin Yasa ALTUN tarafından, Türkiye Şampiyonasına katılacak sporcu, veli ve antrenörlere , şampiyonada karşılaşabilecekleri sorunlar ve çözümleri hakkında verilen seminer başarıyla yapıldı. Yapılan seminer sonunda sporcu ve velilerin birbirleriyle kaynaşma ortamı sağlanıp , dereceye giren sporculara başarı belgeleri verildi.
![antalya sampiyona_semineri](http://izmir.tsf.org.tr/images/Kamp/antalya_ampiyona_semineri.JPG)