Avenue Bodrum AVM Yıldırım Satranç Turnuvası
![Avenue Avm Yildirim 102](/images/stories/2013-2014/il_haberleri/mugla/Avenue_Avm_Yildirim_102.JPG)
Avenue Bodrum AVM Yıldırım Satranç Turnuvası 17.07.2013 tarihinde 51 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Tek kategoride gerçekleştirilen turnuvada derecelendirme 12 yaş altı ve açık olmak üzere yapıldı. 12 Yaş altı kategorisinde ; 1- Damla Özsoy, 2- Doruk Özata, 3- Efe Sanlı 4-Mehmet Emirhan Şen, 5- Arif Doğuhan Erkin, 6- Başak Acar, 7- Ceren Uzun, 8- Deniz Çağan Çevik, 9- Barış Acar, 10-Ege Nalbantoğlu oldu.