Nazmi Can DoÄŸan Ankara Birincisi Oldu
![1230161083_24122008200](/images/stories/2008_2009/bsse/1230161083_24122008200.jpg)
15-24 Aralık 2008 tarihlerinde Ankara 9 Mayıs Ziya Ozan Yüzme Havuzu Kafeteryası'nda yapılan ve 94 sporcunun katıldığı Ankara Birinciliği'nde 9 turda 7,5 puan toplayan ve eşitlik bozma maçlarını kazanan Nazmi Can Doğan Ankara birincisi olurken, Serdar Sarı ikinci, Önder Aydoğan üçüncü oldular. Bayanlarda ise
Beril Berfin ŞEN bütün maçlarınıa kazanarak 5 puanla Ankara Bayanlar Birincisi olurken Şeyma Nur ARI ve Esin SAKALLI 4 puanla 2-3.dereceleri paylaştılar.
Ankara İl Temsilciliği Sayfası