Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Orman Haftası Satranç Turnuvası 21-22 Mart 2020 tarihlerinde Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal tesisler yemekhanesinde düzenlenecektir. Sporcularımız turnuvada 07-12 yaş ayrı ayrı, açık yaş ve kadınlar olmak üzere 14 kategoride 35+30 tempoda yarışacaklardır.
Orman Bölge Müdürlüğümüze ve Bölge Müdürümüz Vedat Dikici'ye satranca olan katkıları için teşekkür ederiz.