Kütahya Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 16-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Kütahya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yeni Spor Salonu Satranç Merkezinde gerçekleştirildi. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi. Başarılı sporcular madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Sadık Ölçen, TSF Kütahya İl Temsilcisi İbrahim Okursoy, Hakemler Ahmet Emektar, Hasan Altaş, Huruzet Arayan, Hatice Özbölük ve veliler Serkan Vuran, Emin Esmeray'ın elinden aldılar.
YILDIZLAR KATEGORİSİ FİNAL LİSTELERİ
13_YA_2005_YILDIZLAR_GENEL_Gecici_siralama_listesi.xls
13-14_YA_2004_YILDIZLAR_KIZLAR_Gecici_siralama_listesi.xls
14_YA_2004_YILDIZLAR_GENEL_Gecici_siralama_listesi.xls
15_YA_2003_YILDIZLAR_GENEL_Gecici_siralama_listesi.xls
16_YA_2002_YILDIZLAR_GENEL_Gecici_siralama_listesi.xls