DUYURULAR

Nisan Ayında İl Temsilcilerimiz ile Buluşuyoruz

ilt20192Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri toplantısı, 05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Holiday Inn Otel / Ankara’da gerçekleştirilecek. 

Tüm il temsilcilerimizin davet edildiği toplantı programına; MHK Başkanı Ahmet Uçtu, Teknik Kurul Başkanı Aykut İlker Mete ve Kurul Üyeleri, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı Mustafa Eroğlu ve Kurul Üyeleri, Eğitim Kurulu Başkanı Ozan Çapan ve Kulüpler Koordinasyon Kurulu Başkanı Zeki Demircan da iştirak edecek.

Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.

 

 

İl Temsilcileri Buluşması Sona Erdi

img 08433Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya Kemer’de düzenlenen İl Temsilcileri Toplantısı, 4 Şubat 2018 tarihinde sona erdi.

TSF Başkanı Gülkız Tulay’ın açılış konuşması ve Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş’ın “Sporda Sponsorluk ve İletişim” başlıklı sunumu ile başlayan İl Temsilcileri Toplantı programının ikinci günü çeşitli konu başlıklarında yapılan bilgilendirme toplantıları ile devam etti.

TSF Başkan Vekilleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer ve Aşkın Keleş, Asbaşkan Halil Hilmi Darı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ümit Şifaver’in de program boyunca il temsilcileri ile bir araya gelerek görüşme ve bilgilendirmeler yaptığı toplantı programının ikinci gün oturumlarında; Merkez Hakem Kurulu Başkanı IA Güran Ünal, Teknik Kurul Başkanı IA – FI Aykut İlke Mete, Eğitim Kurulu Başkanı FT Ozan Çapan, Kulüpler Koordinasyon Kurulu Başkanı Zeki Demircan ve Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı FA Mustafa Eroğlu, kurullarının faaliyet alanları ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Kurul başkanlarının sunumlarının ardından Asbaşkan Halil Hilmi Darı’nın “Organizasyon ve Özel Turnuvalar” ve Teknik Kurul üyesi Cüneyt Kamil Yıldırım’ın “Swiss Manager-İl Temsilcilikleri Web Sitelerinin Kullanımı” başlıklı sunumları gerçekleşti.

Devamını oku...

TSF İl Temsilcileri Toplantısı Antalya’da!

img 0402Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri Toplantısı, 2 Şubat 2018 Cuma günü Antalya Kemer’de başladı.

4 Şubat Pazar gününe kadar sürecek İl Temsilcileri Toplantısı, TSF Başkanı Gülkız Tulay'ın açılış konuşmaları ile başladı.

Federasyonun faaliyetlerine yönelik il temsilcilerine sunum yapan Tulay, Türk satrancının son bir yılda elde ettiği sportif başarıları, ülkenin dört bir yanında hayat bulan projeleri ve örgütsel yapı bakımından gelinen noktayı katılımcılarla paylaştı.

Devamını oku...

İl Temsilcileri Toplantıları Dokuz Grupta Yapılacak

toplantiTemsilcilikler Koordinasyon Kurulu, 10 Mayıs -07 Haziran 2014 tarihleri arasında Federasyon Başkanımızın, kurul üyelerimizin ve il temsilcilerimizin katılımları ile 9 grupta toplantı düzenlemeyi planlamıştır. Grup merkezleri, oluşumları ve tarihlerini görüntüleyebilmek için devamı bölümünü tıklayınız.  

Temsilcilerimizin, katılım bilgilerini e-posta yoluyla, toplantı başlangıç tarihinden en geç 1 hafta öncesine kadar sorumlu kişiye bildirmeleri gerekmektedir.Toplantıya iştirak edecek temsilcilerimizin ulaşım bedelleri ve görev tazminatları federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Toplantı yerleri önümüzdeki günlerde belirlendikçe ilan edilecektir.

Devamını oku...

Palandöken Bölge Toplantısı Erzurum'da düzenlendi.

20130907 154142Palandöken Bölge değerlendirme toplantısı, Bölge Temsilcisi Akın Yayık başkanlığında aşağıdaki gündem maddeleri ile 07 Eylül 2013 tarihinde Erzurum öğretmenevi toplantı salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya bölgeye bağlı İl Temsilciliklerinden, Erzincan İl Temsilcisi Sinan Özer, Ağrı İl Temsilcisi Mehmet Gökbakan ve Iğdır İl Temsilcisi Ali Turan katıldı.

Devamını oku...

Bölge Temsilcileri 02 Haziran 2013'de Ankara'da Toplanıyor.

toplantiTSF Bölge Temsilcileri, 02 Haziran 2013'de gündemdeki konuları görüşmek üzere TSF / Ankara'da bir araya geliyor.

Program ve Gündem
10:00 - 11:00 Açılış ve Federasyon Politikaları
11:15 - 13:00 Bölge Temsilciliği Örgütlenmesi
                       İllerin Örgütlenmesi (İl Hakem ve Tertip Kurulları)
13:00 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 15:30 Temsilcilikler Uygulama Klavuzu, İletişim, Etkinlikler
15:15 – 16:00 Bölge İllerinin Değerlendirilmesii, Sorunlar ve Çözüm Önerileri

İl Temsilcileri Toplantısı Ankara'da

dsc06823Satranç İl Temsilcileri toplantısı 09 Mart 2013 Cumartesi (yol hariç) Ankara– Angora Otel'de düzenlenecektir. Toplantı programı aşağıda belirtilmiştir. İl temsilcilerimizin yasal görev tazminatları, yol ve 1 günlük konaklamaları federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Bu nedenle Banka Hesap (Şube Adı-Şube Kodu-Hesap Numarası-IBAN) bilgilerinin en geç 08 Mart 2013 Cuma günü saat 17:30' e kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

İl ve Bölge Temsilcileri Kurulu ve Bölge Temsilcileri Toplantısı

toplantiTSF İl ve Bölge Temsilcileri Kurulu ve Bölge temsilcileri Toplantısı, 05 Şubat 2011'de gündemdeki konuları görüşmek üzere Limra Hotel Kemer/Antalya'da toplanacaktır.

Program ve Gündem Maddeleri aşağıda yer almaktadır.

09:45 - 10:15 Açılış ve Federasyon politikaları
10:15 - 11:15 İletişim ve kaynaklar
11:30 - 12:30 TSF mevzuatı Etkinlik programı ve etkinlikler
12:30 – 13:30 Öğle Yemeği
13:30 – 14:15 Eğitim (Hakem antrenör sporcu )
14:30 - 15:30 Lisans kampanyası tanıtımı
15:45 - 17:15 Bölge temsilciği örgütlenmesi (illerdeki örgütlenme il hakem ve düzenleme kurulları)
17:30- 18:30 Bölge temsilcilerinin sorunları çözüm önerileri bölgesinin ve bağlı illerin değerlendirmesi

İl Temsilcilerimizin Telefonları Kargoya Verildi


telefonİl ve Bölge Temsilcilerimizin, Federasyon Ofisinin ve Kurullarımızın, kendi aralarında ücretsiz görüşmelerine imkan sağlayacak Vodafone hatları ile İl Temsilcilerimizin telefonları 08.Haziran2009 tarihinde MNG kargo ile adreslerine gönderilmiştir.

Arama kolaylığı açısından her il temsilcimiz için, ilinin plaka koduna göre oluşturulan özel numaralar ve kısa kodlar  (Adana / 549 733 39 01 – 2001)  , İl ve Bölge Temsilcileri Listesinde yayınlanmıştır.

İl ve Bölge Temsilcilikleri Kurulu Ankara'da toplanıyor

s6000130Türkiye Satranç Federasyonu  İl ve Bölge Temsilcileri Kurulu 05 Haziran 2009 tarihinde Ankara'da toplanacaktır.

GÜNDEM
1-Açılış ve yoklama
2-Başkan Vekili Tahsin Aktar’ın Kurul çalışmaları  ve işleyişi  ile ilgili bilgi aktarması,
3-İllere yapılan gezilerin  kurul üyelerince değerlendirilmesi sonuç raporunun oluşturulması,
4-Kurul çalışma verilerinin oluşturulması için bir program yapılması,
5-Yapılacak 2. İl -gezi takviminin oluşturulması.
6-İllere yapılan gezilerin standartlarının belirlenmesi,
7-Dilek ve temenniler,