Mobile menu

2017 Türkiye Küçükler, Yıldızlar II. Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı ve 2017 Özel Gruplar II. Eğitim Kampı

img 23332017 Türkiye Küçükler II. Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı, 2017 Türkiye Yıldızlar II. Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı, 2017 Özel Gruplar II. Eğitim Kampı 13-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında Ankara Başkent Üniversitesi Kampüsü'nde gerçekleşecektir. Kamp kayıt başvuruları 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü sona ermiştir.

Küçükler Davetli Sporcuları / Küçükler Katılım Formu 

Yıldızlar Davetli Sporcuları / Yıldızlar Katılım Formu

Özel Grup Sporcuları / Özel Grup Katılım Formu 

2017 Ulusal Takım Havuzuna girmiş, aynı zamanda da özel grup kriterleri doğrultusunda özel grup listesinde de yer alan sporcularımız yalnızca özel grup katılım formunu doldurarak iletmelidir.

Kamplara katılamama durumunda mazaret dilekçenizi iletmeniz gerekmektedir.

Küçükler Kampı: Katılım formları excel olarak sporcu ve velilerimiz tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Yıldızlar Kampı: Katılım formları excel olarak sporcu ve velilerimiz tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Özel Grup Kampı: Katılım formları excel olarak sporcu ve velilerimiz tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Not: Lütfen onedrive ile göndermeyiniz. 

Mart ayında gerçekleşen I. kampta veya uluslararası turnuvada 2017 Ulusal takım formasını almayan sporculara formaları bu kampta teslim edilecektir. Formasını teslim alan sporcuların formalarını yanlarında getirmesi gerektiğini ve tekrar verilmeyeceğini hatırlatırız. Formaların kargo ile talep edilmesi halinde gönderim yapılamayacaktır.

Kamp Giriş Tarihi: 13 Ağustos 2017 Pazar günü 11.30'a kadar giriş yapılacaktır. Kamp saat 13.30'da bilgilendirme toplantısı ile başlayacak olup, ilk ders saat 15.00'te gerçekleşecektir.

Kamp Çıkış Tarihi: 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 13.00'da kampüsten ayrılış.

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Ulusal Takım Havuzu Genel Kampına katılacak sporcularımızın transferi için organize edilen servisler; 13 Ağustos 2017 Pazar günü saat 09.30'da AŞTİ Metro (Ankaray) çıkışından Başkent Üniversitesi'ne; 18 Ağustos 2017 Cuma günü ise saat 13.00'da Başkent Üniversitesi'nden AŞTİ'ye hareket edecektir. Havayolu ile gelecek katılımcılar ise Belko/Havaş otobüslerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirler. Servis kullanmayacak katılımcıların kendi imkanları ile ulaşım sağlayacaklarını katılım formunda belirtmesi gerekmektedir.

Servis hareket noktasını öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Servis Hareket Noktası

Harita üzerindeki işaretli noktada toplanılacaktır. Toplanma noktasında Federasyon görevlisi Bülent Kumcu (Tel: 05355852000) hazır bulunacaktır.

Konaklama Bilgileri(Tam Pansiyon):

Konaklamaların yurtta gerçekleşecek olması sebebiyle havlu, şampuan, saç kurutma makinesi vb. gibi ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri yanınızda getirmenizi hatırlatırız.

Sporcularımızın konaklama ödemeleri Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Yalnızca Küçükler Ulusal Takım Kampı'nda bir iştirakçı veli kabul edilecek olup, katılımcı velilerin 79,00 TL x 5 gece = 395,00 TL'yi aşağıdaki IBAN numarasına yatırarak, dekontunu 31 Temmuz 2017 Pazartesi gününe kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bedam İletişim: 05320663694

Yıldızlar Kampında ve Özel Grupta yer alan 13-18 yaş grubunda veli konaklaması kabul edilmemektedir. 

Yurt Konaklama Ücreti Hesap Numarası

Denizbank Başkent Kurumsal Şubesi - Başkent Üniversitesi

796 910 - 364 nolu hesap ya da IBAN: TR 97 0013 4000 0007 9691 0001 16

*Açıklama kısmına T.C Kimlik No Ad Soyad – "Satranç Kampı Veli Ödemesi" şeklinde yazılmalıdır.

Başkent Üniversitesi: Başkent Üniversitesi Yurtları https://www.baskent.edu.tr/goruntuler/yurt/index.php

Adres: Bağlıca Kampüsü Eskişehir Yolu 20. km Bağlıca 06810 ANKARA

Kampa getirilmesi istenenler: Son dönemdeki turnuvalarının notasyonlarını kampa getirmeleri gerekmektedir. Tüm sporcuların derslerde kullanmak için yanlarında okul defteri (ilkokul boyu), kalem, silgi ve kalemtıraş getirmeleri gerekmektedir. Sporcularımızın spor kıyafetlerini de getirmelerini hatırlatırız. Ayrıca kamp programına katılacak sporcularımızın özel yeteneklerini sergileyebileceği ensturman ya da ilgili materyallerini getirmelerini ve kamp girişinde kamp müdürüne bilgi vermelerini de de rica ederiz.

Sporcularımızın başarısını olumsuz yönde etkilediğini düşündüğünüz sorunlar ya da üzerinde çalışılmasını istediğiniz konular hakkında psikoloğumuza iletilmek üzere ''Destek'' konu başlığında Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. /Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. /Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Not: Kampa iştirak edecek tüm sporcuların aşağıdaki dilekçeyi doldurup velilerine imzalatarak, sağlık kuruluşundan aldıkları ''spor yapmasında herhangi bir engel bulunmadığına" dair sağlık raporu ile birlikte bilgilendirme toplantısında kamp sorumlusuna teslim etmesi gerekmektedir. (Dilekçe)

KAMP KURALLARI