DUYURULAR

İl Temsilcilerimiz ile Bir Araya Geldik

grup3 722 - 23 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenen toplantı ile il temsilcilerimizle bir araya geldik. Gündem maddelerinin görüşüldüğü, oldukça verimli geçen toplantıda federasyon yönetimimiz ve il temsilcilerimiz online ortamda da olsa buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

Dört gruptan oluşan ve iki gün süren toplantıya Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, Başkan Vekillerimiz Aşkın Keleş, Av. Fatih Maden, Asbaşkanlarımız Nilüfer Çınar Çorlulu, Halil Hilmi Darı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Asım Ötegen, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanımız Mustafa Eroğlu, Merkez Hakem Kurulu Başkanımız İsmail Çalışkan, Teknik Kurul Başkanımız Aykut İlker Mete, kurul üyelerimiz, MHK ve Temsilcilikler Koordinatörümüz Görkem Özdemir, Teknik Kurul Koordinatörümüz Fırat Yalçın ve Turnuvalar ve Lisans Koordinatörümüz Ümit Küçükahmetoğlu ve il temsilcilerimiz katıldı.

Devamını oku...

Federasyon Başkanımız Temsilcilikler Koordinasyon Kurulumuz ile Bir Araya Geldi

img-20210321-wa0001Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, As Başkanımız Halil Hilmi Darı, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanımız Mustafa Eroğlu ve kurul üyelerimiz Ömer Faruk Ercan, Çetin Kaynak, Bekir Pak, Haci Yılmaz, Rafet Gülmez, Cumhur Babaoğlu, Kasım Demirçin, Engin Güleç, Hasan Karaköse, Tamer Kocaöğüt, Hülya Adanmış, Ersoy Ustaoğlu, Çağrı Türkçü, Levent Yıldız, Temsilcilikler ve MHK Koordinatörümüz Görkem Özdemir ile bir araya geldi. 
 
Toplantıda, illerde düzenlenmesi planlanan turnuvalar, hayata geçirilmesi düşünülen projeler, il ve ilçe temsilciliklerinin yapısı ve gündem maddeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Temsilcileri Buluşması Sona Erdi

img 4996Ankara’da gerçekleşen Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri toplantısı bugün sona erdi.

Ülkenin dört bir yanından gelerek Ankara’da buluşan TSF Temsilcileri, dün gerçekleşen açılış programı ve ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Adem Karafilik’in “İnsan İlişkileri” başlıklı sunumunun ardından iki gün boyunca; Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu, Teknik Kurul, Merkez Hakem Kurulu, Eğitim Kurulu ve Kulüpler Koordinasyon Kurulu başkan ve üyeleri ile bir araya gelerek, eğitim ve bilgilendirme toplantılarına katıldılar.

Devamını oku...

İl Temsilcileri Toplantısı Ankara'da

img 4632Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri Toplantısı, 6 Nisan Cumartesi günü Ankara Holiday Inn Otel’de başladı.

Toplantı programının açılışında konuşma yapan TSF Başkanı Gülkız Tulay, TSF İl Temsilcileri Toplantısını, sadece teknik konulara ilişkin bilgi alışverişinin yapıldığı bir program olarak değil, aynı zamanda aile bağlarını güçlendiren bir buluşma olarak gördüklerini dile getirdi.

Tulay, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Hayat iletişim sayesinde devam ediyor, değişiyor ve gelişiyor arkadaşlar. İçinde bulunduğumuz yüzyılın dijital çağına inat, paylaşımlarımızı bir araya gelerek yapmanın daha sahici ve samimi olduğuna inanıyoruz. Bu salon, sadece bilgilendirme ya da koordinasyon çalışmalarının değil, aynı zamanda illerinizde yaşadığınız sıkıntıları, eleştirilerinizi, önerilerinizi ve güzel hikayelerinizi paylaştığınız samimi bir buluşmanın da adresi olacak.

Devamını oku...

Nisan Ayında İl Temsilcilerimiz ile Buluşuyoruz

ilt20192Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri toplantısı, 05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Holiday Inn Otel / Ankara’da gerçekleştirilecek. 

Tüm il temsilcilerimizin davet edildiği toplantı programına; MHK Başkanı Ahmet Uçtu, Teknik Kurul Başkanı Aykut İlker Mete ve Kurul Üyeleri, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı Mustafa Eroğlu ve Kurul Üyeleri, Eğitim Kurulu Başkanı Ozan Çapan ve Kulüpler Koordinasyon Kurulu Başkanı Zeki Demircan da iştirak edecek.

Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.

 

 

İl Temsilcileri Buluşması Sona Erdi

img 08433Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya Kemer’de düzenlenen İl Temsilcileri Toplantısı, 4 Şubat 2018 tarihinde sona erdi.

TSF Başkanı Gülkız Tulay’ın açılış konuşması ve Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş’ın “Sporda Sponsorluk ve İletişim” başlıklı sunumu ile başlayan İl Temsilcileri Toplantı programının ikinci günü çeşitli konu başlıklarında yapılan bilgilendirme toplantıları ile devam etti.

TSF Başkan Vekilleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer ve Aşkın Keleş, Asbaşkan Halil Hilmi Darı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ümit Şifaver’in de program boyunca il temsilcileri ile bir araya gelerek görüşme ve bilgilendirmeler yaptığı toplantı programının ikinci gün oturumlarında; Merkez Hakem Kurulu Başkanı IA Güran Ünal, Teknik Kurul Başkanı IA – FI Aykut İlke Mete, Eğitim Kurulu Başkanı FT Ozan Çapan, Kulüpler Koordinasyon Kurulu Başkanı Zeki Demircan ve Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı FA Mustafa Eroğlu, kurullarının faaliyet alanları ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Kurul başkanlarının sunumlarının ardından Asbaşkan Halil Hilmi Darı’nın “Organizasyon ve Özel Turnuvalar” ve Teknik Kurul üyesi Cüneyt Kamil Yıldırım’ın “Swiss Manager-İl Temsilcilikleri Web Sitelerinin Kullanımı” başlıklı sunumları gerçekleşti.

Devamını oku...

TSF İl Temsilcileri Toplantısı Antalya’da!

img 0402Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcileri Toplantısı, 2 Şubat 2018 Cuma günü Antalya Kemer’de başladı.

4 Şubat Pazar gününe kadar sürecek İl Temsilcileri Toplantısı, TSF Başkanı Gülkız Tulay'ın açılış konuşmaları ile başladı.

Federasyonun faaliyetlerine yönelik il temsilcilerine sunum yapan Tulay, Türk satrancının son bir yılda elde ettiği sportif başarıları, ülkenin dört bir yanında hayat bulan projeleri ve örgütsel yapı bakımından gelinen noktayı katılımcılarla paylaştı.

Devamını oku...

İl Temsilcileri Toplantıları Dokuz Grupta Yapılacak

toplantiTemsilcilikler Koordinasyon Kurulu, 10 Mayıs -07 Haziran 2014 tarihleri arasında Federasyon Başkanımızın, kurul üyelerimizin ve il temsilcilerimizin katılımları ile 9 grupta toplantı düzenlemeyi planlamıştır. Grup merkezleri, oluşumları ve tarihlerini görüntüleyebilmek için devamı bölümünü tıklayınız.  

Temsilcilerimizin, katılım bilgilerini e-posta yoluyla, toplantı başlangıç tarihinden en geç 1 hafta öncesine kadar sorumlu kişiye bildirmeleri gerekmektedir.Toplantıya iştirak edecek temsilcilerimizin ulaşım bedelleri ve görev tazminatları federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Toplantı yerleri önümüzdeki günlerde belirlendikçe ilan edilecektir.

Devamını oku...

Palandöken Bölge Toplantısı Erzurum'da düzenlendi.

20130907 154142Palandöken Bölge değerlendirme toplantısı, Bölge Temsilcisi Akın Yayık başkanlığında aşağıdaki gündem maddeleri ile 07 Eylül 2013 tarihinde Erzurum öğretmenevi toplantı salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya bölgeye bağlı İl Temsilciliklerinden, Erzincan İl Temsilcisi Sinan Özer, Ağrı İl Temsilcisi Mehmet Gökbakan ve Iğdır İl Temsilcisi Ali Turan katıldı.

Devamını oku...

Bölge Temsilcileri 02 Haziran 2013'de Ankara'da Toplanıyor.

toplantiTSF Bölge Temsilcileri, 02 Haziran 2013'de gündemdeki konuları görüşmek üzere TSF / Ankara'da bir araya geliyor.

Program ve Gündem
10:00 - 11:00 Açılış ve Federasyon Politikaları
11:15 - 13:00 Bölge Temsilciliği Örgütlenmesi
                       İllerin Örgütlenmesi (İl Hakem ve Tertip Kurulları)
13:00 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 15:30 Temsilcilikler Uygulama Klavuzu, İletişim, Etkinlikler
15:15 – 16:00 Bölge İllerinin Değerlendirilmesii, Sorunlar ve Çözüm Önerileri