Eğiticilerin Eğitimi Semineri Çanakkale’de Düzenlenecek

img 5478Yurt genelinde açılması planlanan 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük kurslarımızda görev almak isteyen eğitmenlerimiz için Eğiticilerin Eğitimi Semineri, 16-20 Ağustos 2015 tarihleri arasında, Çanakkale Zileli Otel'de düzenlenecektir.

1. Kademe Yardımcı Antrenörlük kurslarımızda görevlendirilmek üzere düzenlenen seminere II ve III. Kademe antrenör belgesine sahip ve vizesini yaptırmış tüm antrenörlerimiz katılabileceklerdir. (01-06 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otel'de gerçekleşen Eğiticilerin Eğitimi Semineri'ne katılan eğitmenlerimizin katılmalarına gerek yoktur.)

NOT: (IV ve V. Kademe antrenörlerin katılım zorunluluğu yoktur fakat görev almak isteyen IV ve V. Kademe antrenörlerin Antrenör Katılım Bilgi Formunu doldurup göndermeleri gerekmektedir).

Katılımcılar, seminere kendi imkanları ile katılacak olup federasyon tarafından konaklama, yol, yemek vs. için herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Katılımcılar, ilgili dökümanlara http://www.tsf.org.tr/ek-duyurular 'dan ulaşabilirler.

Katılımcılar 250 TL Katılım Payı ödeyerek seminere katılabilirler. Bu pay Türkiye İş Bankası Ankara şubesindeki Federasyon hesabına " Eğiticilerin Eğitimi Semineri Katılım Payı" ibaresi ile yatırılıp (Hesap: 4200- 593 08 38 IBAN: TR820006400000142005930838) banka dekontunu ve Katılım Bilgi Formunun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Daha önceki yıllarda gerçekleşen seminerlerin geçerlilik süresi dolmuştur, gerçekleşecek seminerin geçerlilik süresi ise 4 yıldır. (01-06 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otel'de gerçekleşen Eğiticilerin Eğitimi Semineri'nin geçerlilik süresi 4 yıl olarak değiştirilmiştir.)

Antrenör Katılım Bilgi Formu

Eğiticilerin Eğitimi Semineri ile ilgili antrenörlerimize duyuru.

1- Antrenörlerin seminere bilgisayar ile gelmeleri önerilir. Bu bir zorunluluk olmamakla birlikte daha sağlıklı bir çalışma ortamı için gereklidir.

2- Antrenörlerimizin TSF Eğitim Kurulu sayfasından ders notlarına ve antrenör iş akışı gibi konulara hazırlıklı gelmeleri önerilir ( Ders Notları için: http://www.tsf.org.tr/ek-duyurular linkine tıklayınız. )

3- Seminerde antrenörlerimizden SUNUM yapmaları istenecektir. Bu sunum konuları seminerde belirlenecektir.

Kurs Program