Mobile menu

İzmir Küçükler İl Birinciliği

izmiril18TSF İzmir İl Temsilciliği, TSF Gaziemir İlçe Temsilciliği ve Elçin Tün Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen İzmir Küçükler İl Birinciliği (7-12) Satranç Turnuvası, 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde Gaziemir Elçin Tün Kolejinde gerçekleşti.

12 ayrı kategoride 616 sporcunun yarıştığı ve açılış törenine Türkiye Satranç Federasyonu Teknoloji ve Bilişim Kurulu Başkanı Gökhan Narman, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Ulusoy ve Elçin Tün Eğitim Kurumları Kurucusu Elçin Tün’ün katıldığı turnuva sonunda dereceye giren sporcuların ödülleri; GM Kıvanç Haznedaroğlu, WGM Betül Cemre Yıldız Kadıoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Mustafa Ulusoy, Turnuva Gözlemcisi Oğuz Cem Akın ve Turnuva Başhakemi Aydın Kara tarafından verildi. 

Turnuvaya maddi ve manevi her türlü desteği veren Elçin Tün Eğitim Kurumları Kurucusu Elçin Tün adına Zülfiye Kestane, ödül töreninde Turnuva Direktörü Gökhan Narman tarafından verilen teşekkür plaketini aldı.

Tüm sporculara katılım belgesinin verildiği turnuvada, her kategoride ilk üç sporcuya kupa, madalya ve katılım belgesi verildi.

Kategorilerinde dereceye giren sporcular:

7 Yaş Kız Kategorisi:  1.Ecem Önem, 2.Melek Zeynep Kara, 3.Asya Kadirov

7 Yaş Genel Kategorisi: 1.Doruk Taşdemir, 2.Emir Oral, 3.Ferzan Ulaş Kaya  

8 Yaş Kız Kategorisi: 1.Öykü Pehlivan, 2.İdilya Azra Sakat, 3.Ayperi Ilgın Has

8 Yaş Genel Kategorisi: 1.Mira Er, 2.Efekan Kağnıcı, 3.Furkan Ongun Ercan                                                             

9 Yaş Kız Kategorisi: 1.Zeynep Acar, 2.Beray Atam, 3.Su Yaşım

9 Yaş Genel Kategorisi: 1.Yunus Emre Günebakan, 2.Doruk Gazibey, 3.Oğuz Karaoğlu

10 Yaş Kız Kategorisi: 1.Elif Ecrin Mirazlı, 2.Ela Keskinler, 3. Elif Şarbak

10 Yaş Genel Kategorisi: 1.Arda Çamlar, 2.Çınar Şeker, 3.Ömer Şarbak

11 Yaş Kız Kategorisi: 1. Ezgi Mutlu, 2.Özgü Görcük, 3.Ecrin Tuana Engel             

11 Yaş Genel Kategorisi: 1.Arda Mert Koçu, 2.Deniz Gençer, 3.Hazar Kutalmış Kadir Yusuf Doğa

12 Yaş Kız Kategorisi: 1.Gülcan Sena Kayış, 2.Elif Çağıl Aslan, 3.Edanaz Engin

12 Yaş Genel Kategorisi: 1.Yankı Taşpınar, 2.Yağız Üçkan, 3.Nazım Efe Özkeskin

009

013

014

016

025

026