Mobile menu

Nasıl seri numarası edinebilirim?

Bir seri numarası size bir yıl boyunca erişim olanağı tanır.  E-posta gönderme veya diğer oyuncuları değerlendirmek gibi bazı işlevleri kullanmak ancak seri numarası girildikten sonra mümkündür.

Türkiye İş Bankası Sponsorluğuyla, Türkiye Satranç Federasyonunun lisanslı tüm sporcuları, lisansları vize olduğu sürece Satranç Oyna (Playchess) hizmetinden ücretsiz olarak yararlanır.

19 Mart 2008’den itibaren başlayacak bu uygulama ile ücretsiz olarak seri numarası almak için;

·        Lisanslı sporcu olmanız,

·        Lisansınızın vizeli olması,

·       satrancoyna@tsf.org.tr adresine bir e-posta ile başvurarak istekte bulunmanız gerekmektedir.

Sistem yöneticilerimiz size takip etmeniz gereken süreci bildirecektir.

Seri Numarası size geldiğinde bu bilgiyi kullanarak, Yardım/ ve Seri Numarası gir seçeneği ile bu numarayı girdiğinizde üyeliğiniz bir yıl için geçerli olacaktır.

İsim-Soyisim, Lisans Numarası (TC Kimlik Numarası), Lisans ili, Vize tarihi, Playchessde almış olduğunuz kullanıcı adınız. Kullanıcı adını yazarken lütfen doğru, eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Örneğin; FatmaKoc kullanıcı adınız, tarafımıza bilgi verirken Fatma Koc, fatmaKoc, fatmakoc vs. gibi büyük-küçük harflerde ve boşluklarda yanlışlıklar yapmayınız.

Önemli Not: Sezon vizesini yaptıranların başvurmalarını önemle rica ediyoruz. Türkiye Satranç Federasyonu sezonu 01 Ağustos- 31 Temmuz arasıdır. Gerektiğinde lisans fotokopiniz, vize tarihinin yer aldığı banka dekontunuz istenecektir.

Daha önce seri numarası almış olanlara, üzerinden 1 sene geçmeden yeni bir seri no verilmemektedir.