Listeye Geri Dön

Kurs Niteliği 2. KADEME
Durumu ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ
Başlangıç Tarihi23 Aralık 2019
Bitiş Tarihi 7 Ocak 2020
Kurs MerkeziÇukurova ADANA
Eğitim GörevlisiBURAK TANER
Kurs YöneticisiYALÇIN GERGEROĞLU
İletişim05307706501
Açıklama

BİLGİLENDİRME

Açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

 Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.

 Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  sıra takip edilebilir;

 KURS KAYIT İŞLEMLERİ

 Kursa katılmak isteyen adayların e-devlet üzerinden dinamik bilgi sistemine kurs kayıtlarını yapmaları gerekmektedir.

 Yeterli sayıda müracaat olması durumunda kurs açılacaktır.

 Not: Genel eğitim programında yer alan derslerden muaf olan adayların evraklarını eksiksiz olarak kesin kayıt listelerinin açıklanmasının ardından kurs başlamadan kurs sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir.

 Evrakları eksik olan adaylar kursa kabul edilmeyecektir.

Kurs Katılım Evrakları

a-) Dilekçe. (Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığına hitaben yazılmış kursa katılım talebini içeren açık adres ve iletişim bilgileri yazılı)

b-) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ceza kaydı yazısı. (Qr kodlu E-devlet sureti veya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alınmış Aslı)

c-) 2 adet vesikalık fotoğraf. (Erkek kursiyerler için sakalsız ve kravatlı – BİYOMETRİK OLMAYACAK)

d-) Sağlık raporu. (Herhangi bir sağlık kurumundan alınmış, üzerinde protokol numarası ve veriliş tarihi bulunan belgenin aslı)

e-) Adli sicil kaydı. (Aslı veya Qr kodlu E-devlet sureti)

f-) Nüfus kayıt örneği. (Aslı veya Qr kodlu E-devlet sureti)

g-) Yerleşim yeri belgesi. (İkametgah kağıdı veya Qr kodlu E-devlet sureti)

h-) Teorik derslerden muaf olduğuna dair belge. (Muafiyet durumu söz konusu olan kursiyerler için geçerlidir)

ı-) Milli sporcu olanlar milli sporcu belgesi ibraz edecektir. (Aslı veya aslı gibidir yapılmış sureti)

i-) 1. Kademe Yardımcı Antrenör Belgesi (aslı)

j-) 1 Yıl Aktif Olarak Çalıştığına Dair Belge  (MEB bağlı kurumlarda çalışanlar bir Eğitim Öğretim yılı (Başlangıç Eylül- Bitiş bir sonraki yıl Haziran dönemlerini kapsayan) dönem vizesi yapılmış olarak çalıştığına dair  kurumdan onaylı yazı, kulüplerde ve merkezlerde çalışanlar dönem vizeleri yapılmış bir üst kademe antrenörün yanında çalıştıklarına dair kulüp onay yazısı vermeleri gerekmektedir- örnek yazı kurs yetkilisinden temin edilebilir)

Antrenörlük Kayıt İşlemleri: https://www.turkiye.gov.tr/

Yukarda gösterilen linkten arama kısmına “spor bilgi sistemi” yazılır.

Daha sonra “Spor Bilgi Sistemi (Gençlik ve Spor Bakanlığı)” linkini tıklayınız

Açılan sayfada “Uygulamaya git” kısmını tıklanır.

İşaretlenmiş olan “Spor Elemanı” tıklandıktan sonra "Kurs Ön Kayıt Başvurusu” açılarak buradan kursa ön kayıt işlemlerinizi kendiniz gerçekleştireceksiniz.

ÖDEME

Lütfen ödeme hakkındaki bilgileri dikkatli okuyunuz. Ödemeler kesinlikle hesaba HAVALE veya EFT şeklinde yapılmayacaktır. Ödemeler kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize gelen REFERANS NUMARASI ile Banka gişelerinden 6T ekranından 2695 kurum kodu ile fatura ödemesi şeklinde 1.350 TL olarak yapılacaktır. 

İş Bankası Internet şubesinden ödeme yapacak kursiyerler, "Ödemeler/Fatura/Anında Fatura Ödeme" seçeneğinden referans no ile Türkiye Satranç Federasyonu'nu seçerek ödeme yapabilirler.

Katılımcı Listesi

Kurs Takvimi