Mobile menu

KAYIP OLAN ANTRENÖRLÜK BELGEMİ YENİLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?


       Kayıp olan antrenörlük belgesinin yeniden düzenlenebilmesi için;

a-) Dilekçe. (Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığına hitaben yazılmış kaybolan antrenörlük belgesinin yenisinin düzenlenmesi talebini içeren açık adres ve iletişim bilgisi yazılı-kargo için)

b-) 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son 6 ay içerisinde çekilmiş, Erkek kursiyerler için sakalsız ve kravatlı-Biyometrik OLMAYACAK)

c-) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alınmış ceza kaydı yazısı. (Aslı)

d-) Savcılık İyi Hal Kağıdı (Son 6 ay içerisinde alınmış Aslı veya QR Kodlu e-devlet sureti)

e-) TR82 0006 4000 0014 2005 9308 38 TSF lisans hesabına http://www.tsf.org.tr/federasyon/harc-ve-bedeller/finish/15-harc-ve-bedeller/1204-2018-2019-harc-ve-bedellertablosunda belirtilen “Antrenörlük Belgesi Vize Ücreti” ile “50 TL Belge Yenileme Ücreti”nin yatırıldığını gösteren dekontlar.

Yukarıda yer alan belge ve evrakların kargo yoluyla federasyonun (Hacı Bayram Mahallesi, Şehit Yaşar Akansel Sokak Bina No:3 Kat:6 İç Kapı No:601-609 Altındağ / Ankara) açık adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Antrenörlük belgesi vize ücreti ödemeleri https://lisans.tsf.org.tr/online/main/vizeuzat  linkinden kredi kartıyla online olarak yapılabilir.

Belge ve evrakların federasyona ulaşmasından sonra gerekli kontroller yapılarak yeni belge düzenlemesi yapılır. Düzenlenen belge kişinin dilekçesinde belirttiği açık adrese kargo ile gönderilir.