Mobile menu

Avrupa Yaş Grupları Şampiyonası / Duyuru

img 9828cAvrupa Yaş Grupları Satranç Şampiyonası 04 - 15 Eylül 2017 tarihleri arasında Romanya, Mamaia'da gerçekleşecektir. Avrupa Yaş Grupları Satranç Şampiyonası'na Federasyonumuz adına doğrudan katılım hakkı olan sporcular, kendi olanaklarıyla katılmak isteyen sporcu, antrenör ve veliler katılım yönergesine uygun şekilde 05 Haziran 2017 Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar başvurabilirler.

Ulaşım detayları ve ulaşım ödeme tutarları kayıtlar bittikten sonra sayfamızda ilan edilecektir. Takip etmemiz gerektiğini hatırlatırız.

TSF Katılım Yönergesi (Son sayfayı imzalı olarak, taratarak gönderilmelidir.)

Bilgi Formu (Excel üzerinde doldurarak, excel kaydederek gönderilmelidir.)

 

Vize ve Hizmet Pasaportu için gerekli tüm evraklar en geç 7 Temmuz 2017 Cuma günü kargoya verilecektir. Vize başvurusu yapacak katılımcılarımızın evraklar gelmeden önce konsolosluk ile görüşmesini önerir (gerekli diğer belgeleri hazırlamak ve randevu almak için), hizmet pasaportu düzenlenecek davetli sporcularımızın evrakları kendilerine ulaştıktan sonra 21 - 25 Ağustos 2017 tarihleri arasına randevu alarak İl Emniyet Müdürlüğüne gitmeleri gerektiğini hatırlatırız.

Not: Yurtdışı çıkışında sporcu için veli muvafakatnamesinin yanınızda olması gerektiğini (bir veli ile gelen sporcular dahil) hatırlatırız. Veliler noterden yurtdışına çıkışına izin verdiğine dair belge alacaklardır.

Kamuda çalışan katılımcıların yurtdışına çıkışında engel olmadığını bildirir belgeyi bağlı bulunduğu kurum, kuruluşlarından alması, ülkeden çıkış yapabilmesi için zorunludur. Yeşil pasaport ile çıkış yapacak sporcular için de aynı yazının alınması gerekmektedir.