Mobile menu
Antrenörlük Kurs Takvimi 20192015  |  2016  |  2017  |  2018  |  2019  |  
OCAK
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
19 Ocak 2019 2 Şubat 2019 2. KADEME MERKEZ ANKARA İPTAL EDİLDİ TSF
20 Ocak 2019 3 Şubat 2019 2. KADEME MEHMET ŞEN İLKOKULU-BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER İPTAL EDİLDİ RIZA ÖNEY
21 Ocak 2019 30 Ocak 2019 1. KADEME TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - IM NEVZAT SÜER SEMİNER SALONU ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ZEKİ TUNCER DÖNMEZ - CAN ÜNVER TSF
21 Ocak 2019 30 Ocak 2019 1. KADEME GENÇLİK MERKEZİ-KADİRLİ OSMANİYE ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET MUSTAFA SEVİMLİ HATİP TANRIÖVER
21 Ocak 2019 30 Ocak 2019 1. KADEME ERA KOLEJİ ÇAMLICA KAMPÜSÜ-ÜSKÜDAR İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MESUT ATABAY-MEHMET BUCAK ŞEREF TOKGÖZ
22 Ocak 2019 31 Ocak 2019 1. KADEME MEHMET ŞEN İLKOKULU-BAHÇELİEVLER İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ZEKİ ARI EYÜP ARAZ
25 Ocak 2019 3 Şubat 2019 1. KADEME Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu_OSMANGAZİ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ OSMAN OLDUK-NEJDET ESEN EMRAH DEMİRTAŞ
26 Ocak 2019 4 Şubat 2019 1. KADEME AMATÖR SPOR KULÜPLERİ BİNASI-TOROSLAR MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER FARUK ERCAN-HARUN KÜÇÜKKILINÇ RAHŞAN ÇITLIK

ŞUBAT
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
22 Şubat 2019 3 Mart 2019 1. KADEME PİRİ REİS SATRANÇ MERKEZİ KARAMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MUSTAFA EROĞLU-AHMET YÖNER TSF

NİSAN
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
5 Nisan 2019 22 Nisan 2019 1. KADEME GENÇLİK MERKEZİ-ARTUKLU MARDİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET YILDIZ NAZAN KAYA
12 Nisan 2019 21 Nisan 2019 1. KADEME ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ SATRANÇ MERKEZİ GAZİANTEP ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YALÇIN GERGEROĞLU SERKAN YÜKSEK
26 Nisan 2019 12 Mayıs 2019 1. KADEME MERKEZ DİYARBAKIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HALUK ÇETİN ŞEHMUS DAMAR

HAZİRAN
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
14 Haziran 2019 28 Haziran 2019 2. KADEME TÖMER Dil Öğretim Merkezi Doğugarajı-Muratpaşa ANTALYA SONUÇLAR AÇIKLANDI ÇAĞLAR VEYİS ÖZCANOĞLU OSMAN AKDOĞAN
15 Haziran 2019 24 Haziran 2019 1. KADEME HALK EĞİTİM MERKEZİ-SARIKAMIŞ KARS ERTELENDİ MURAT TOZMAN
17 Haziran 2019 26 Haziran 2019 1. KADEME MERKEZ BATMAN SONUÇLAR AÇIKLANDI ERDAL ÜNEŞİ - HALUK ÇETİN MEHMET YILDIZ
17 Haziran 2019 26 Haziran 2019 1. KADEME TSF NEVZAT SÜER SEMİNER SALONU ANKARA SONUÇLAR AÇIKLANDI ZEKİ TUNCER DÖNMEZ ENGİN GÜLEÇ
17 Haziran 2019 1 Temmuz 2019 2. KADEME BAHÇELİEVLER İSTANBUL EVRAKLAR İŞLENİYOR ZEKİ ARI RIZA ÖNEY
17 Haziran 2019 26 Haziran 2019 1. KADEME GENÇLİK MERKEZİ - EFELER AYDIN SONUÇLAR AÇIKLANDI MESUT SEVİNÇ YAHYA KIZILTAŞ
17 Haziran 2019 1 Temmuz 2019 2. KADEME GENÇLİK MERKEZİ - EFELER AYDIN SONUÇLAR AÇIKLANDI MUSTAFA EYNALLI YAHYA KIZILTAŞ
17 Haziran 2019 26 Haziran 2019 1. KADEME MEHMET ŞEN İLKOKULU-BAHÇELİEVLER İSTANBUL EVRAKLAR İŞLENİYOR AHMET NİZAMOĞLU EYÜP ARAZ
18 Haziran 2019 27 Haziran 2019 1. KADEME ÇENGELKÖY İLKOKULU - ÜSKÜDAR İSTANBUL SONUÇLAR AÇIKLANDI HAKAN ÖZGÜR ŞEREF TOKGÖZ
19 Haziran 2019 28 Haziran 2019 1. KADEME KAHRAMAN OLGAÇ SATRANÇ MERKEZİ ADANA EVRAKLAR İŞLENİYOR YALÇIN GERGEROĞLU - BEYCAN ÖRGEN OZAN ÖZDEMİR
21 Haziran 2019 30 Haziran 2019 1. KADEME MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU SAMSUN EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR DURAN KARAKÖSE - YUSUF KEMAL EREN ALİ TEMİZ
21 Haziran 2019 30 Haziran 2019 1. KADEME ÇORLU TEKİRDAĞ EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR UĞUR CAN KİRAZCI AYLİN AYDOĞDU
22 Haziran 2019 6 Temmuz 2019 2. KADEME GENÇLİK MERKEZİ-ARTUKLU MARDİN EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR CUMHUR BABAOĞLU NAZAN KAYA
24 Haziran 2019 3 Temmuz 2019 1. KADEME MERKEZ DÜZCE EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR YRD.DOÇ.DR.REŞAT SADIK MEHMET EŞMEKAYA
29 Haziran 2019 8 Temmuz 2019 1. KADEME MANAVGAT- MANAVGAT BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ ANTALYA EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR MUSTAFA İMAMOĞLU OSMAN AKDOĞAN
29 Haziran 2019 13 Temmuz 2019 2. KADEME TSF NEVZAT SÜER SEMİNER SALONU ANKARA EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR ÇAĞLAR VEYİS ÖZCANOĞLU ENGİN GÜLEÇ

TEMMUZ
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Temmuz 2019 10 Temmuz 2019 1. KADEME KURT DERELİ SPOR SALONU VE KONGRE MERKEZİ BALIKESİR EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR ÖMER DİRİM ERDEM ÖZGÖREN
1 Temmuz 2019 10 Temmuz 2019 1. KADEME İZMİT SİVİL TOPLUM MERKEZİ KOCAELİ EVRAKLAR KURS YÖNETİCİSİNDEN BEKLENİYOR CENK ATEŞ AHMET AÇIKGÖZ
12 Temmuz 2019 21 Temmuz 2019 1. KADEME ANTAKYA HATAY KURS BAŞLADI FAİK BEKLER - CEMİL YENER BEDRETTİN GÜNAY
13 Temmuz 2019 27 Temmuz 2019 2. KADEME İZMİT SİVİL TOPLUM MERKEZİ KOCAELİ KURS BAŞLADI AHMET AÇIKGÖZ
19 Temmuz 2019 28 Temmuz 2019 1. KADEME MERKEZ KARABÜK KAYIT ERCAN DEMİRCİ
29 Temmuz 2019 7 Ağustos 2019 1. KADEME YENİŞEHİR MERSİN KAYIT ÖMER FARUK ERCAN

AĞUSTOS
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
16 Ağustos 2019 25 Ağustos 2019 1. KADEME ALANYA-ALANYA GENÇLİK MERKEZİ ANTALYA KAYIT OSMAN AKDOĞAN
16 Ağustos 2019 25 Ağustos 2019 1. KADEME PİRİ REİS SATRANÇ MERKEZİ KARAMAN KAYIT MUSTAFA EROĞLU
17 Ağustos 2019 31 Ağustos 2019 2. KADEME MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU SAMSUN KAYIT DURAN KARAKÖSE
19 Ağustos 2019 2 Eylül 2019 2. KADEME GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA KAYIT OSMAN OLDUK
26 Ağustos 2019 4 Eylül 2019 1. KADEME SARIKAMIŞ HALK EĞİTİM MERKEZİ KARS KAYIT MURAT TOZMAN
27 Ağustos 2019 5 Eylül 2019 1. KADEME KAŞ- TURAN YILMAZ FEN LİSESİ ANTALYA KAYIT OSMAN AKDOĞAN
29 Ağustos 2019 7 Eylül 2019 1. KADEME Batman Halk Eğitim Merkezi BATMAN KAYIT HALUK ÇETİN

EYLÜL
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
6 Eylül 2019 15 Eylül 2019 1. KADEME MURATPAŞA-MALL OF ANTALYA SATRANÇ MERKEZİ ANTALYA KAYIT OSMAN AKDOĞAN